1210R-332J API Delevan
  • Available: 20,160
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 1210R-332J API Delevan
    1210R-332J API Delevan
    1210R-332J is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. 1210R-332J is described as FIXED IND 3.3UH 393MA 1.2 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Fedco Batteries
  • Description
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    View
  • Manufacturer Name
    Fedco Batteries
  • Description
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    View
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    Energizer
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V