1210R-822J API Delevan
  • Available: 3,360
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 1210R-822J API Delevan
    1210R-822J API Delevan
    1210R-822J is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. 1210R-822J is described as FIXED IND 8.2UH 305MA 2 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.