1638R-08H API Delevan
  • More about 1638R-08H API Delevan
    1638R-08H API Delevan
    1638R-08H is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. 1638R-08H is described as FIXED IND 390UH 117MA 16.3 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.