1812R-103J API Delevan
  • More about 1812R-103J API Delevan
    1812R-103J API Delevan
    1812R-103J is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. 1812R-103J is described as FIXED IND 10UH 354MA 1.6 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by API Delevan
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"