1812R-273J API Delevan
  • Available: 560
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 1812R-273J API Delevan
    1812R-273J API Delevan
    1812R-273J is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. 1812R-273J is described as FIXED IND 27UH 236MA 3.6 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.