1812R-333J API Delevan
  • Available: 5,600
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 1812R-333J API Delevan
    1812R-333J API Delevan
    1812R-333J is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. 1812R-333J is described as FIXED IND 33UH 224MA 4 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.