3094-562GS API Delevan
  • More about 3094-562GS API Delevan
    3094-562GS API Delevan
    3094-562GS is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. 3094-562GS is described as FIXED IND 5.6UH 160MA 1.8 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"