3094R-224HS API Delevan
  • More about 3094R-224HS API Delevan
    3094R-224HS API Delevan
    3094R-224HS is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. 3094R-224HS is described as FIXED IND 220UH 45MA 24 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by API Delevan
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE