3094R-393HS API Delevan
  • More about 3094R-393HS API Delevan
    3094R-393HS API Delevan
    3094R-393HS is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. 3094R-393HS is described as FIXED IND 39UH 84MA 7 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by API Delevan
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS