5022-752J API Delevan
  • More about 5022-752J API Delevan
    5022-752J API Delevan
    5022-752J is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. 5022-752J is described as FIXED IND 7.5UH 765MA 550 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS