DC780R-333K API Delevan
  • Available: 912
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DC780R-333K API Delevan
    DC780R-333K API Delevan
    DC780R-333K is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. DC780R-333K is described as FIXED IND 33UH 5.5A 29 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by API Delevan
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM