S0402-12NG3E API Delevan
  • More about S0402-12NG3E API Delevan
    S0402-12NG3E API Delevan
    S0402-12NG3E is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. S0402-12NG3E is described as FIXED IND 12NH 475MA 220 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH