S0402-33NG1S API Delevan
  • More about S0402-33NG1S API Delevan
    S0402-33NG1S API Delevan
    S0402-33NG1S is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. S0402-33NG1S is described as FIXED IND 33NH 400MA 370 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM