S0402-47NH1C API Delevan
  • More about S0402-47NH1C API Delevan
    S0402-47NH1C API Delevan
    S0402-47NH1C is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. S0402-47NH1C is described as FIXED IND 47NH 150MA 830 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.