SDS130R-103M API Delevan
  • More about SDS130R-103M API Delevan
    SDS130R-103M API Delevan
    SDS130R-103M is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. SDS130R-103M is described as FIXED IND 10UH 2A 145 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by API Delevan
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE