SP1008R-123K API Delevan
  • Available: 1,680
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SP1008R-123K API Delevan
    SP1008R-123K API Delevan
    SP1008R-123K is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. SP1008R-123K is described as FIXED IND 12UH 253MA 1.87 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM