SP1008R-272K API Delevan
  • Available: 560
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SP1008R-272K API Delevan
    SP1008R-272K API Delevan
    SP1008R-272K is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. SP1008R-272K is described as FIXED IND 2.7UH 492MA 482 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK