SP1008R-473K API Delevan
  • Available: 2,240
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SP1008R-473K API Delevan
    SP1008R-473K API Delevan
    SP1008R-473K is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. SP1008R-473K is described as FIXED IND 47UH 143MA 5.9 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE