SP1008R-562K API Delevan
  • Available: 560
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SP1008R-562K API Delevan
    SP1008R-562K API Delevan
    SP1008R-562K is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. SP1008R-562K is described as FIXED IND 5.6UH 362MA 895 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.