SP1008R-683K API Delevan
  • Available: 560
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SP1008R-683K API Delevan
    SP1008R-683K API Delevan
    SP1008R-683K is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. SP1008R-683K is described as FIXED IND 68UH 115MA 9 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE