SP1008R-823K API Delevan
  • Available: 560
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SP1008R-823K API Delevan
    SP1008R-823K API Delevan
    SP1008R-823K is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. SP1008R-823K is described as FIXED IND 82UH 110MA 9.9 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE