SP1210R-153K API Delevan
  • Available: 560
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about SP1210R-153K API Delevan
    SP1210R-153K API Delevan
    SP1210R-153K is manufactured by API Delevan and is categorized in the Fixed Inductors category. SP1210R-153K is described as FIXED IND 15UH 338MA 1.8 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM