CRC3A4E121JT AVX Corp
  • More about CRC3A4E121JT AVX Corp
    CRC3A4E121JT AVX Corp
    CRC3A4E121JT is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Array Network Resistor category. CRC3A4E121JT is described as RES ARRAY 4 RES 120 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED