CRC3A4E821JT AVX Corp
  • More about CRC3A4E821JT AVX Corp
    CRC3A4E821JT AVX Corp
    CRC3A4E821JT is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Array Network Resistor category. CRC3A4E821JT is described as RES ARRAY 4 RES 820 OHM 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM