RNA4A8E181JT AVX Corp
  • More about RNA4A8E181JT AVX Corp
    RNA4A8E181JT AVX Corp
    RNA4A8E181JT is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Array Network Resistor category. RNA4A8E181JT is described as RES ARRAY 8 RES 180 OHM 1608. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM