RNA4A8E682JT AVX Corp
  • More about RNA4A8E682JT AVX Corp
    RNA4A8E682JT AVX Corp
    RNA4A8E682JT is manufactured by AVX Corp and is categorized in the Array Network Resistor category. RNA4A8E682JT is described as RES ARRAY 8 RES 6.8K OHM 1608. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by AVX Corp
    ---> Array Network Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Array Network Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"