ATS-HP-F4L70S35W-178 Advanced Thermal Solutions
  • More about ATS-HP-F4L70S35W-178 Advanced Thermal Solutions
    ATS-HP-F4L70S35W-178 is manufactured by Advanced Thermal Solutions and is categorized in the Thermal Heat Sinks category. ATS-HP-F4L70S35W-178 is described as FLAT HEATPIPE 35W 5.4X2X70MM. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC CASE FOR TC-32348-000 PLSTC
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER
    View
    ACOUSTIC DAMPER WHITE 680OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK