ATS-HP-F6L70S70W-339 Advanced Thermal Solutions
  • More about ATS-HP-F6L70S70W-339 Advanced Thermal Solutions
    ATS-HP-F6L70S70W-339 is manufactured by Advanced Thermal Solutions and is categorized in the Thermal Heat Sinks category. ATS-HP-F6L70S70W-339 is described as FLAT HEATPIPE 70W 7X5X70MM. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS