ATS-HP-F8L75S83W-409 Advanced Thermal Solutions
  • More about ATS-HP-F8L75S83W-409 Advanced Thermal Solutions
    ATS-HP-F8L75S83W-409 is manufactured by Advanced Thermal Solutions and is categorized in the Thermal Heat Sinks category. ATS-HP-F8L75S83W-409 is described as FLAT HEATPIPE 83W 10.6X4.2X75MM. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"