SH150T-0.44-252 Amgis
  • Part Number: SH150T-0.44-252
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 252UH 440MA 900 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150T-0.44-252 Amgis
    SH150T-0.44-252 Amgis
    SH150T-0.44-252 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150T-0.44-252 is described as FIXED IND 252UH 440MA 900 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Amgis
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    View
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK