SH150T-1.48-26 Amgis
  • Part Number: SH150T-1.48-26
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 26UH 1.48A 100 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150T-1.48-26 Amgis
    SH150T-1.48-26 Amgis
    SH150T-1.48-26 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150T-1.48-26 is described as FIXED IND 26UH 1.48A 100 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.