SH150T-3.00-38 Amgis
  • Part Number: SH150T-3.00-38
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 38UH 3A 50 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH150T-3.00-38 Amgis
    SH150T-3.00-38 Amgis
    SH150T-3.00-38 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH150T-3.00-38 is described as FIXED IND 38UH 3A 50 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Amgis
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    View
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM