SH50T-0.9-330 Amgis
  • Part Number: SH50T-0.9-330
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 330UH 900MA 740 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SH50T-0.9-330 Amgis
    SH50T-0.9-330 Amgis
    SH50T-0.9-330 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SH50T-0.9-330 is described as FIXED IND 330UH 900MA 740 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Amgis
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"