SWC-1.3-680 Amgis
  • Part Number: SWC-1.3-680
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 680UH 1.3A 200 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWC-1.3-680 Amgis
    SWC-1.3-680 Amgis
    SWC-1.3-680 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWC-1.3-680 is described as FIXED IND 680UH 1.3A 200 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Amgis
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM