SWC-2.22-114 Amgis
  • Part Number: SWC-2.22-114
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 114UH 2.22A 100 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWC-2.22-114 Amgis
    SWC-2.22-114 Amgis
    SWC-2.22-114 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWC-2.22-114 is described as FIXED IND 114UH 2.22A 100 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Amgis
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM