SWS-0.36-375 Amgis
  • Part Number: SWS-0.36-375
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 375UH 360MA 1.3 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWS-0.36-375 Amgis
    SWS-0.36-375 Amgis
    SWS-0.36-375 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWS-0.36-375 is described as FIXED IND 375UH 360MA 1.3 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Amgis
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM