SWS-1.87-53 Amgis
  • Part Number: SWS-1.87-53
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 53UH 1.87A 130 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWS-1.87-53 Amgis
    SWS-1.87-53 Amgis
    SWS-1.87-53 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWS-1.87-53 is described as FIXED IND 53UH 1.87A 130 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Amgis
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS