SWS-2.70-77 Amgis
  • Part Number: SWS-2.70-77
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 77UH 2.7A 90 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWS-2.70-77 Amgis
    SWS-2.70-77 Amgis
    SWS-2.70-77 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWS-2.70-77 is described as FIXED IND 77UH 2.7A 90 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Amgis
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM