SWS-2.74-24 Amgis
  • Part Number: SWS-2.74-24
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 24UH 2.74A 70 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWS-2.74-24 Amgis
    SWS-2.74-24 Amgis
    SWS-2.74-24 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWS-2.74-24 is described as FIXED IND 24UH 2.74A 70 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Amgis
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    View
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    Vector
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT