SWS-3.00-17 Amgis
  • Part Number: SWS-3.00-17
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 17UH 3A 50 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWS-3.00-17 Amgis
    SWS-3.00-17 Amgis
    SWS-3.00-17 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWS-3.00-17 is described as FIXED IND 17UH 3A 50 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.