SWS-3.00-53 Amgis
  • Part Number: SWS-3.00-53
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 53UH 3A 80 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWS-3.00-53 Amgis
    SWS-3.00-53 Amgis
    SWS-3.00-53 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWS-3.00-53 is described as FIXED IND 53UH 3A 80 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Amgis
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRN
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    View
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT