SWS-3.00-77 Amgis
  • Part Number: SWS-3.00-77
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 77UH 3A 80 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWS-3.00-77 Amgis
    SWS-3.00-77 Amgis
    SWS-3.00-77 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWS-3.00-77 is described as FIXED IND 77UH 3A 80 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.