SWT-0.16-178 Amgis
  • Part Number: SWT-0.16-178
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 178UH 160MA 2.8 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWT-0.16-178 Amgis
    SWT-0.16-178 Amgis
    SWT-0.16-178 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWT-0.16-178 is described as FIXED IND 178UH 160MA 2.8 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Amgis
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM