SWT-1.20-38 Amgis
  • Part Number: SWT-1.20-38
  • Manufacturer Name: Amgis
  • Description: FIXED IND 38UH 1.2A 100 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about SWT-1.20-38 Amgis
    SWT-1.20-38 Amgis
    SWT-1.20-38 is manufactured by Amgis and is categorized in the Fixed Inductors category. SWT-1.20-38 is described as FIXED IND 38UH 1.2A 100 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.