FS1-R38-20A2-11 Amphenol Commercial Products
  • More about FS1-R38-20A2-11 Amphenol Commercial Products
    FS1-R38-20A2-11 is manufactured by Amphenol Commercial Products and is categorized in the Pluggable Connectors category. FS1-R38-20A2-11 is described as EXPRESSPORT QSFP+ CONN 10G 38POS. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Amphenol Commercial Products
    ---> Pluggable Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  Pluggable Connectors
    Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM