76745-128-40LF Amphenol FCI
  • More about 76745-128-40LF Amphenol FCI
    76745-128-40LF Amphenol FCI
    76745-128-40LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Board Rectangular Connector Spacers category. 76745-128-40LF is described as CONN STACKER 40POS 0.100" T/H. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"