76745-140-36LF Amphenol FCI
  • More about 76745-140-36LF Amphenol FCI
    76745-140-36LF Amphenol FCI
    76745-140-36LF is manufactured by Amphenol FCI and is categorized in the Board Rectangular Connector Spacers category. 76745-140-36LF is described as CONN STACKER 36POS 0.100" T/H. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE