AL60A-048L-150F08 Artesyn Embedded
  • More about AL60A-048L-150F08 Artesyn Embedded
    AL60A-048L-150F08 is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AL60A-048L-150F08 is described as CONV DC-DC 120W 48VIN 15.0V 8A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.