AM80A-048L-033F50 Artesyn Embedded
  • More about AM80A-048L-033F50 Artesyn Embedded
    AM80A-048L-033F50 is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AM80A-048L-033F50 is described as CONV DC-DC 240W 48VIN 3.3V 50A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.