AM80A-300L-280F09 Artesyn Embedded
  • More about AM80A-300L-280F09 Artesyn Embedded
    AM80A-300L-280F09 is manufactured by Artesyn Embedded and is categorized in the DC/DC Converters category. AM80A-300L-280F09 is described as CONV DC-DC 240W 300VIN 28.0V 9A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.